لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پشیمانی مهدی فخیم‌زاده از رأی خود در انتخابات ریاست جمهوری به روحانی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مهدی فخیم زاده با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از عملکرد خود در زمان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ابراز پشیمانی کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ در زمان  دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، هریک از افراد به تبلیغ کاندیدای محبوب خود می‌پردازند. در این رابطه مهدی فخیم زاده پستی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و به این نکته اشاره کرد که در این دوره به حسن روحانی رأی داده اما الان پشیمان است.

او در صفحه اش نوشت:

"انتخابات ریاست جمهوری مشهد ، همراه با برخی سینماگران ، مثل کیومرث پور احمد، ابوالحسن داوودی ، سعید سهیلی و....به مشهد رفته بودیم تا در مراسم سخنرانی آقای روحانی حضور داشته باشیم و برای ایشان تبلیغ کنیم. راستش را بخواهید الان پشیمانم".

گفتنی است؛ چندی پس از انتشار این عکس ، فخیم زاده پست مربوط را از صفحه شخصی‌اش پاک کرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.