لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پزشکی قانونی؛ قاتل روحانی، دیوانه است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یک روحانی تهرانی روز گذشته با ضربات چاقوی مرد چهل و سه ساله به قتل رسید؛ اکنون پزشکی قانونی نظرش درباره اختلالات روحی و روانی متهم هنگام ارتکاب جرم را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا، یک روحانی تهرانی روز گذشته با ضربات چاقوی مرد چهل و سه ساله به قتل رسید؛ اکنون پزشکی قانونی نظرش درباره اختلالات روحی و روانی متهم هنگام ارتکاب جرم را اعلام کرد.

بنابر اعلام کارشناسان پزشکی قانونی قاتل روحانی تهرانی با توجه به اختلال شدید روانی در زمان ارتکاب جرم، فاقد قوه تمیز و مسئولیت کیفری و دچار جنون بوده است.

بدین ترتیب با اعلام نظر سرپرست دادسرای امور جنایی تهران و بازپرس پرونده این قاتل به یک بیمارستان روانی در تهران منتقل می‌شود همچنین پس از حضور اولیای‌دم مقتول، نظریه پزشکی قانونی به آنها ابلاغ می‌شود و در صورت شکایت اولیای‌دم نسبت به این نظر، پرونده قاتل به کمیسیون ارجاع می‌شود.

روز گذشته مرد چهل و سه ساله‌ای در مقابل در خروجی متروی امام خمینی (ره) با چاقو به روحانی تهرانی حمله‌ور شد که این روحانی بر اثر شدت جراحات وارده و پس از انتقال به بیمارستان سینا جان خود را از دست داد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.