لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پرسپولیس الوصل را در امارات شکست می‌دهد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است اگر این تیم 7 امتیاز در دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا کسب کند به عنوان تیم نخست از گروه خودش صعود خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره برد پرسپولیس مقابل الوصل و آخرین وضعیت تیم برای دیدار برگشت به خبرنگار برنا گفت: ابتدا اجازه بدهید تشکر ویژه ای داشته باشم از هواداران پرسپولیس که سه روز پس از باخت در دربی که در آن ما بازی خوبی ارائه ندادیم، به ورزشگاه آمدند و از تیم محبوبشان حمایت کردند، بنده به همراه علی آقای پروین هم در بین تماشاگران بودیم و فکر می کنم آمدن علی آقا به ورزشگاه یک پیام داشت و نشان دهنده این موضوع مهم بود که پرسپولیس در برهه ای قرار گرفته است که تیم نیاز به حمایت همه جانبه دارد.

وی افزود: تیم الوصل آن تیمی نبود که از آن تعریف می کردند، البته شاید بحثی که مربوط به غیبت 6 بازیکن این تیم داشت، بسیار تاثیرگذار بود و فکر می کنم در این صورت همین تیم می تواند لقمه گلوگیری در بازی برگشت شود ولی در این طرف میدان پرسپولیس ایران قرار دارد و به شما قول می دهم بچه ها اگر صلابت و نشاط همیشگی خودشان را داشته باشند در بازی سه شنبه هم می توانند این تیم را به راحتی شکست دهند.

بازیکن پیشین پرسپولیس با اشاره به حضور 3 تیم 6 امتیازی در گروه خاطرنشان کرد: شرایط جدول بسیار پیچیده شده و فوتبال به همین دلیل غیرقابل پیش بینی است، فکر می کنم اگر بچه ها بتوانند 7 امتیاز از دور برگشت کسب کنند قطعا به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود می کنند، البته من شکی ندارم که این تیم پتانسیل صعود به مراحل بالاتر را دارد اما اولویت صعود به عنوان تیم نخست در مرحله گروهی است، هدفی که قطعا سرخپوشان به آن خواهند رسید.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.