لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پرسپوليس يک - استقلال صفر/ برد شيرين سرخ‌ها

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

داربي 85 پايتخت با برتري يک بر صفر به سود پرسپوليس پايان يافت.

به گزارش ايسنا، ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال از ساعت 16:40 در ورزشگاه آزادي برگزار شد و پرسپوليس توانست با يک گل رقيب سنتي خود را شکست دهد. سرخپوشان با اين پيروزي 20 امتيازي شدند و به رده دوم جدول صعود کرد. استقلال هم با اين شکست کماکان با 9 امتياز در رده سيزدهم باقي ماند.
علي عليپور در دقيقه 22 از روي نقطه پنالتي تک گل تيمش را به ثمر رساند.
روزبه چشمي، فرشيد باقري، اميد ابراهيمي، فرسيد اسماعيلي، وريا غفوري و ميلاد ذکي‌پور از استقلال و محسن ربيع خواه، کمال کاميابي‌نيا و حسين ماهيني از پرسپوليس با کارت زرد داور جريمه شدند.
قضاوت اين بازي را بيژن حيدري بر عهده داشت.
گزارش نيمه دوم:
اين بازي در نهايت با برد يک صفر پرسپوليس به پايان رسيد.
در دقيقه 86، روي نفوذ تند و تيز پرسپوليسي‌ها محسن مسلمان پشت محوطه جريمه صاحب موقعيت خوبي شد که به جاي زدن توپ، سايه‌ آن را زد و موقعيت از دست رفت.
​در دقيقه 76، شوت بازيکن پرسپوليس به داخل محوطه جريمه به شکل خطرناکي توسط سيد حسين حسيني دور شد.
در دقيقه 74، در شلوغي محوطه جريمه پرسپوليس توپ در موقعيت خوبي به جابر انصاري رسيد اما شوت اين بازيکن را بيرانوند به صورت درازکش در آغوش گرفت.
در دقيقه 68، توپ ارسالي بازيکنان پرسپوليس از اوت در داخل محوطه جريمه تبديل به صحنه خطرناکي شد که بازيکنان استقلال توپ را دور کردند.
​در دقيقه 64، بار ديگر بازيکنان پرسپوليس مقابل دروازه استقلال خلق موقعيت کردند که شوت بازيکن اين تيم را مدافعان استقلال به اوت فرستادند.
در دقيقه 63، روي اشتباه مجيد حسيني، گادوين منشا مقابل دروازه استقلال صاحب توپ شد که شوت او را مجيد حسيني در آغوش گرفت.
در دقيقه 62، پاس در عمق بازيکنان استقلال پشت سر مدافعان پرسپوليس مقابل پاي جابر انصاري افتاد اما زودتر از او بيرانوند توپ را در آغوش گرفت.
در دقيقه 60، ضربه وحيد اميري از روي ضربه ايستگاهي به سمت دروازه استقلال با برخورد به دستان سيد حسين حسيني به کرنر رفت. در بازگشت نيز، بشار رسن توپ ارسالي به روي دروازه استقلال را در شلوغي شوت زد که با اختلاف اندکي از بالاي دروازه استقلال دور شد.
در دقيقه 56، شوت اميد ابراهيمي از پشت محوطه جريمه به راحتي در آغوش بيرانوند قرار گرفت.
دقيقه 46، ارسال بشار رسن از روي نقطه کرنر با جهش بلند گادوين منشا روي سر مدافعان استقلال همراه شد ولي ضربه سر او با برخورد به بازيکنان استقلال از بالاي دروازه به بيرون رفت تا ضربه کرنر تکرار شود.
گزارش نيمه نخست:
در دقيقه 44، شوت اميد ابراهيمي از روي ضربه ايستگاهي با اصابت به دفاع پرسپوليس به کرنر فت. ضربه کرنر برگشتي را هم عليرضا بيرانوند به اوت فرستاد تا اين موقعيت از دست برود.
در دقيقه 42، اشتباه ذکي پور در دفع توپ، عليپور را در خط دفاع استقلال صاحب توپ کرد که چشمي به زحمت اين توپ را دفع کرد.
در دقيقه 38، پاس در عمق خسرو حيدري در محوطه جريمه به وريا غفوري رسيد که بيرانوند زودتر از اين بازيکن توپ را به کرنر زد.
در دقيقه 35، در حالي که گادوين منشا با سيد حسين حسيني تک به تک شده بود، نتوانست از اين موقعيت استفاده کند و در ادامه بازيکنان استقلال رسيدند و توپ را دور کردند.
گل: در دقيقه 22، علي عليپور با قرار گرفتن پشت ضربه پنالتي برخلاف جهت پرش حسيني شوت زد و گل نخست پرسپوليس را به ثمر رساند.
در دقيقه 20، سانتر در عمق بازيکنان پرسپوليس پشت مدافعان استقلال به عليپور رسيد که در موقعيت تک به تک روزبه چشمي اين بازيکن را سرنگون کرد تا داور نقطه پنالتي را نشان دهد.
در دقيقه 15، اشتباه مجيد حسيني در دفع توپ منجر به خلق موقعيتي براي پرسپوليس شد که ذکي‌پور به سرعت توپ را به کرنر زد.
در دقيقه 12، سانتر بازيکنان پرسپوليس از روي نقطه کرنر به روي دروازه، در يک ر فت و برگشت به بازيکنان پرسپوليس رسيد که شوت بازيکنان اين تيم را استقلالي‌ها برگشت دادند.
در دقيقه 11، ارسال اميد ابراهيمي از روي ضربه ايستگاهي به داخل محوطه جريمه پرسپوليس، با واکنش خوب عليرضا بيرانوند همراه شد و توپ به اوت رفت.
در دقيقه 9، دفع اشتباه شجاع خليل‌زاده در مقابل نقطه کرنر، موجب توپ ربايي علي قرباني شد اما استقلالي‌ها نتوانستند از اين توپ بهره لازم را ببرند.
در دقيقه پنج، روي ضد حمله بازيکنان استفلال، پاس خوب خوب شجاعيان پشت مدافعان پرسپوليس به فرشيد اسماعيلي رسيد و او با ورود به محوطه جريمه پاس در عرضي را براي علي قرباني فرستاد که سيد جلال حسيني اين تيم را قطع کرد تا خطر از روي دروازه پرسپوليس دور شود.
ترکيب پرسپوليس: عليرضا بيرانوند، سيدجلال حسيني (کاپيتان)، محمد انصاري، شجاع خليل‌زاده، حسين ماهيني، محسن ربيع‌خواه، کمال کاميابي‌نيا، بشار رسن (محسن مسلمان 65)، وحيد اميري، گادوين منشا (شايان مسلح 91) و علي عليپور (سيامک نعمتي 84).
ترکيب استقلال: سيد حسين حسيني، روزبه چشمي، خسرو حيدري (سرور جپاروف 86)، مجيد حسيني، ميلاد زکي پور، وريا غفوري، اميد ابراهيمي، داريوش شجاعيان، فرشيد باقري (جابر انصاري 60)، فرشيد اسماعيلي و علي قرباني (سجاد شهباززاده 73).

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.