لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پراید باید از چرخه تولید خارج شود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: پراید امنیت و کیفیت مناسب را ندارد و باید از تولید خارج شود.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ «عبدالله رضیان»، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری برنا در پاسخ به این سوال که وضعیت صنعت خودرو در کشور را چگونه ارزیابی می کنید؟ گفت: خودروسازی در کشور وضعیت خوبی دارد و شرکت های خودروسازی نسبت به سال های گذشته وضعیت شان بهتر شده است.

عبدالله رضیان تاکید کرد: شرکت های معتبر در زمینه خودروسازی، خودروهای خود را به کشور وارد کرده و با شرکت های ایرانی همکاری می کنند که باعث بالا رفتن کیفیت صنعت خودرو شده است.

نماینده مردم قائمشهر اشاره کرد: پراید از جمله اتومبیل هایی است که امنیت و کیفیت مناسب را ندارد و باید از تولید خارج شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مورد قراردادهای اخیر خودروسازان داخلی با خودروسازان اروپایی بیان کرد: 20 درصد تامین قطعات این خودروها بر عهده خودروسازان داخلی است. تعدادی از این قراردادها در داخل کشور مانند سیتروئن، تجهیزاتش به کشور وارد شده و حتی به مرحله تولید هم رسیده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.