لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پدیده در شهرآورد مشهد سیاه جامگان را 2 بر 0 برد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم پدیده امروز (جمعه) و درجریان رقابت های هفته چهاردهم لیگ برتر، در شهرآورد مشهد تیم سیاه جامگان را شکست داد.

به گزارش ایرنا؛ در این دیدار که در ورزشگاه ثامن شهر مشهد برگزار شد، تیم پدیده میهمان تیم سیاه جامگان بود و این تیم را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد.
«محمدرضا خانزاده» در دقیقه 75 و «محمد قاضی» در دقیقه 3+90 برای تیم پدیده در این دیدار گلزنی کردند و سه امتیاز ارزشمند این بازی را برای تیمشان به ارمغان آوردند.
شاگردان «محمدرضا مهاجری» که در پایان هفته سیزدهم این رقابت ها با 21 امتیاز در رده پنجم جدول این رقابت ها بودند، بازی بهتری از خود به نمایش گذاشتند اما رفته رفته این تیم روند نزولی پیدا کرد و شاگردان «رضا عنایتی» که دراین بازی میزبان بودند حریف را به عقب راندند و بازی را دردست گرفتند اما در مجموع در این نیمه بازی فنی را از دو تیم شاهد نبودیم.
در دقایق نخست نیمه دوم باز هم شاهد تغییر چندانی درروند بازی دو تیم نبودیم و همان روند نیمه نخست دنبال شد و تلاش بازیکنان برای گلزنی ثمری نداشت هر چند که موقعیت صد درصدی گل نیز ایجاد نشد.
در دقیقه 68 مهم ترین اتفاق این نیمه رخ داد، در این دقیقه «سجاد دانایی» در یک ضد حمله سریع از سمت راست وارد محوطه جریمه تیم سیاه جامگان شد و با شوتی سنگین دروازه «عین افشار» را تهدید کرد که با عکس العمل به موقع این دروازه بان این فرصت از تیم پدیده گرفته شد.
در دقیقه 73 «وحید عسگری» مهاجم تیم سیاه جامگان با ضربه ای فنی در نظر داشت دروازه تیم پدیده را باز کند که این توپ با اختلافی اندک از کنار دیرک عمودی این تیم به خارج از زمین رفت.
در دقیقه 75 خانزاده برای تیمش گلزنی کرد، این بازیکن بدنبال یک حرکت ترکیبی با «میلاد کمندانی» باز هم از سمت راست وارد محوطه جریمه تیم سیاه جامگان شد و با ضربه ای آرام توپ را از زیر دستان عین افشار درون دروازه سیاه جامگان جای داد و تیمش را پیش انداخت.
در ادامه موقعیت های چندانی برای بازیکنان دو تیم ایجاد نشد و در حالیکه بازی در دقیقه 2+90 با نتیجه یک برصفر به سود تیم پدیده درجریان بود و به نظر می رسید با این نتیجه به پایان برسد، مدافعان تیم سیاه جامگان در محوطه جریمه تیمشان بر روی مهاجم تیم پدیده مرتکب خطا شد و داور اعلام ضربه پنالتی کرد و این ضربه را قاضی به گل تبدیل کرد و بازی با نتیجه 2 بر صفر تمام شد.
ترکیب سیاه جامگان:
عین افشار، رضا شربتی، سبحان خاقانی، مصطفی احمدی، امیر پناهی، مهدی عسگری، روح الله سیف اللهی، سجاد دانای باغکی، امیرحسین صالحی، غلامحسین بادامکی و وحید عسگری.
کمیته داوران فدراسیون فوتبال قضاوت این دیدار را به «بیژن حیدری» سپرده بود و او با نشان دادن کارت زرد «رضا صدری» بازیکن تیم پدیده این بازیکن را جریمه کرد.
ترکیب پدیده مشهد:
سعید جلالی راد، محمدرضا خانزاده، اکبر ایمانی، محمدرضا ناصحی، اکبر صادقی، محمد قاضی، محمد مهدی خانی، علی نعمتی، رضا صدری، محمدرضا منصوری و امین قاسمی نژاد.

** حاشیه های دیدار تیم های سیاه جامگان و پدیده
* به رغم برگزاری شهرآورد مشهد تنها یک هزار و هشتاد نفر از نزدیک در ورزشگاه ثامن به تماشا این بازی نشستند.
* عنایتی پس از جدایی «علیرضا مرزبان» از باشگاه سیاه جامگان، هدایت این تیم را برعهده داشت و برای نخستین بار این تیم را دررقابت های لیگ برتر به عنوان سرمربی رهبری کرد.
* یکی از دلایل افت فنی تیم سیاه جامگان و قرارگرفتن در انتهای جدول رده بندی این رقابت ها به تغییر مرتب کادر فنی این تیم بازمی گردد، این تیم با «اکبر میثاقیان» هفدمین دوره رقابت های لیگ برتر را آغاز کرد.
پس از برکناری میثاقیان، مرزبان هدایت این تیم را برعهده گرفت و خیلی زود از هدایت این تیم منصرف شد و این تیم را ترک کرد تا مسئولان باشگاه عنایتی مربی این تیم را به عنوان سرمربی انتخاب و هدایت تیمشان رابه این بازیکن بسپارند.
*مرزبان پس ازکناره گیری از تیم سیاه جامگان هدایت تیم دست یکی شهرداری ماهشهر را برعهده گرفت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.