لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پخش هزار تن ماسه و نمک در معابر کرج

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قائم مقام خدمات شهری شهرداری کرج اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته 6 هزار تن ماسه و نمک در معابر کرج پخش شد.

اصغرنصیری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرگزاری برنا،  اظهارداشت:متاسفانه برخلاف مضرات زیادی که ماسه و نمک، برای فضاهای سبز شهری، آب های زیرزمینی، مبلمان شهری و غیره دارد، این مقدار نمک و ماسه استفاده شد.

وی ادامه داد:سطح معابر کلانشهر کرج 18 میلیاردو 500 میلیون متر مکعب است که با آغاز بارش ها یک هزارو 750 نیروی خدمات شهری برای برف روبی معابر به کار گرفته شدند.

نصیری با اشاره به اینکه بخش اعظم تجهیزات زمستانی که در بارش برف 2 روز گذشته به کار گرفته شد، به صورت اجاره ای بود، خاطرنشان کرد: مدیریت شهری با 26 دستگاه گریدر، 9 دستگاه نمک پاش و تعداد زیادی نیسان اقدام به ماسه و نمک پاشی در معابر کرج کرد.

این مسئول با بیان اینکه پیش بینی هواشناسی استان در خصوص بارش برف فقط مربوط به مدیریت شهری نبود،اظهار داشت: مردم نیز می بایست به پیش بینی های هواشناسی توجه داشته باشند و در این مواقع از تردد غیرضروری در معابر خودداری کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.