لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پخش زنده قرعه‌كشی جام‌جهانی 2018

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ویژه برنامه "نود"، جمعه 10 آذر، مراسم قرعه‌كشی بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه را به صورت زنده پوشش می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی رسانه ملی،این ویژه برنامه جمعه 10 آذر، پس از پخش دیدار "پرسپولیس – ذوب آهن" ساعت17:30، از شبكه سه سیما پخش می شود.

عادل فردوسی پور مجری و تهیه كننده این برنامه گفت: هم زمان با اجرای قرعه‌كشی، گزارش های زنده ای از این مراسم پخش خواهیم كرد تا بینندگان بهتر بتوانند از حال و هوای این اتفاق بزرگ آگاه شوند.

همچنین لوئیس فیگو ستاره پرتغالی میهمان ویژه برنامه "نود" خواهد بود كه صحبت های فیگو نیز درباره جام جهانی شنیدنی است .

در این ویژه‌برنامه، بازیكنانی نیزحضور دارند كه در خصوص اینكه تمایل دارند تیم ملی ایران با چه تیم‌هایی هم‌گروه شود، با عادل فردوسی پور به گفت‌وگو می‌نشینند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.