لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پایداری نسبی هوای مازندران تا اواسط هفته آینده

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رییس اداره پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: هوای مازندران تا اواسط هفته آینده غالبا پایدار و آسمان استان نیز صاف تا نیمه ابری خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما بسطامی گفت: براساس نقشه های هواشناسی هوای مازندران تا اواسط هفته آینده غالبا پایدار و آسمان استان نیز صاف تا نیمه ابری بوده و دمای هوا نیز بطور نسبی بین 2 تا 4 درجه افزایش می یابد.
وی گفت: بیشینه دما در اواسط هفته آینده در شهرهای ساحلی غرب استان تا 22 و در شهرهای مرکزی و شرقی استان بین 23 تا 25 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
رییس اداره پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز جمعه شهرهای آمل و بندرامیرآباد با دمای بیشینه 21.6 درجه سانتیگراد به عنوان گرمترین شهرهای استان بودند و دمای هوای ساری نیز در گرمترین ساعت به 21.4 درجه سانتیگراد رسید.
بسطامی گفت: پنجشنبه هفته آینده که مصادف با اربعین حسینی است از ساعات بعدازظهر بتدریج شاهد هوای ابری همراه با وزش باد و بارندگی خواهیم بود که در صورت تغییرات روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.