لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پایان هفته ای بارانی همراه با کاهش دما در مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: از فرداشب با شمالی شدن جریانات هوا، شاهد پایان هفته ای بارانی همراه با کاهش دما در این استان هستیم.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سیدمحمدرضا رضوی با بیان اینکه هوای مازندران تا عصر فردا چهارشنبه یکم آذر به دلیل استقرار جریانات جنوبی با افزایش دما و در ارتفاعات وزش باد گرم (در بعضی ساعات شدید) همراه خواهد بود افزود: از نیمه شب فردا چهارشنبه یکم آذر با شمالی شدن جریانات هوا شاهد افزایش ابر، رگبار و رعد و برق پراکنده و وزش باد خواهیم بود.
مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به اینکه از پنج شنبه دوم آذر تا اوایل هفته آینده به تناوب بارش باران، وزش باد (در بعضی ساعات شدید) و احتمال رعد و برق پیش بینی می شود گفت: در این مدت نیز دمای هوا کاهش یافته و از روز جمعه بارش در مناطق سردسیر و کوهستانی بصورت برف خواهد بود.
مدیرکل مدیریت بحران مازندران نیز در اطلاعیه ای به شهروندان و مسافران توصیه کرد در مدت زمان فعالیت سامانه بارشی در این استان، از تردد در بستر و حریم رودخانه ها و مسیل ها و نیز کوه پیمایی، طبیعت گردی و برپایی چادر در فضاهای باز خودداری کنند همچنین رانندگان نیز هنگام عبور از مناطق برف گیر و کوهستانی، تجهیزات زمستانی مانند ضد یخ و زنجیر چرخ همراه داشته باشند.
مدیرکل مدیریت بحران مازندران افزود: نیروهای امدادی این استان مستقر در راه های ارتباطی اصلی و فرعی مازندران همچون گذشته آماده ارائه خدمات به شهروندان و مسافران هستند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.