لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

وکیل البرزی در نوشهر به قتل رسید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جدال مسلحانه دو طایفه بر سر ساخت گورستان در روستای «دزدک» شهرستان نوشهر، با کشته شدن مشاور حقوقی اداره کل راه و ترابری استان البرز و مجروح شدن 7 تن دیگر پایان یافت.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، روز پنجشنبه چند تن از اهالی دو طایفه روستا به دلیل اختلاف بر سر محل ساخت آرامستان جدید با سلاح وینچستر و تفنگ شکاری به جان یکدیگر افتادند که در این میان مشاور حقوقی اداره کل راه و ترابری استان البرز که برای تعطیلات به زادگاهش آمده بود، با شلیک گلوله کشته شد و تعدادی نیز با اصابت گلوله زخمی شده و به بیمارستان انتقال یافتند. جسد قربانی 40 ساله این تیراندازی که وکیل دادگستری نیز بود به پزشکی قانونی انتقال یافت.علی شادمان، فرماندار نوشهر نیز با تأیید این درگیری و مرگ یک نفر گفت: پرونده این ماجرا ازسوی نیروی انتظامی و دادگستری در دست بررسی ویژه قرار دارد.پلیس نوشهر نیز که پس از این ماجرای خونین، تحقیقات برای دستگیری عاملان این تیراندازی را در دستور کار قرار داده بود، با گذشت 8 ساعت موفق به ردگیری متهمان و دستگیری آنها شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.