لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

وقوع یک فقره قتل در قلعه گنج

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دادستان قلعه گنج از وقوع یک فقره قتل به علت اختلافات خانوادگی در این شهرستان خبر داد و گفت: ناتوانی در کنترل خشم یکی از عوامل مهم در بروز جرائم خشن است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، سجاد افشارمنش در تشریح جزئیات این خبر، اظهار داشت: پس از کسب گزارشی مبنی بر وقوع یک نزاع خانوادگی در یک منزل مسکونی در روستای سرتک اولیا از توابع شهرستان قلعه گنج، بلافاصله بازپرس پرونده به همراه کارگاهان پلیس آگاهی شهرستان در محل حادثه  حاضر می شوند.

وی بیان داشت: پس از تحقیقات اولیه میدانی در محل وقوع جرم مشخص شد، بر اثر نزاع خانوادگی بین یک زن و شوهر، خانم خانه به نام (ف-چ) بر اثر اصابت  ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قلعه گنج افزود: قاتل پس از ارتکاب جنایت اقدام به خودزنی و وارد کردن ضربات چاقو به سمت خود می کند که بلافاصله، با دخالت پدر وی و سایر همسایگان چاقو از دست وی گرفته می شود و این زن و شوهر را به بیمارستان منتقل می کنند که متاسفانه همسر فرد ضارب بر اثر خونریزی زیاد فوت می کند.

دادستان قلعه گنج با بیان اینکه متهم فاقد سابقه کیفری است، افزود: تحقیقات تکمیلی در این رابطه در شعبه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قلعه گنج ادامه دارد و متهم نیز با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.