لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

وقوع یخ‌زدگی در اکثر محورهای مواصلاتی استان البرز

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک استان البرز با تاکید بر اینکه امشب به طور حتم در اکثر محورها یخ‌زدگی وجود دارد، گفت: مردم حتما از سفرهای غیرضروری خودداری کرده و در صورت تردد، حتما زنجیر چرخ بسته باشند.

علی بابازاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به اینکه همچنان محورهای چالوس، طالقان و ماهدشت به اشتهارد بسته است، اظهار داشت: آزادراه‌های کرج- قزوین و تهران-کرج باز است و از خودروها تخلیه شده است.

وی افزود: در آزادراه‌ها نمک‌پاشی شده است اما حرکت به کندی انجام می‌شود.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک استان البرز با تاکید بر اینکه امشب به طور حتم در اکثر محورها یخ‌زدگی وجود دارد، تاکید کرد: مردم حتما از سفرهای غیرضروری خودداری کرده و در صورت تردد، حتما زنجیر چرخ بسته باشند.

وی با اشاره به اینکه وضعیت تردد در محور ماهدشت به کیانمهر به سبب اینکه کامل پاکسازی نشده است، به کندی صورت می‌گیرد،  بیان کرد: بارش برف همچنان در محورهای مواصلاتی ادامه دارد.

بابازاده گفت: جاده اختصاصی فرودگاه پیام وضعیت مناسبی برای تردد ندارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.