لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

وزیر ورزش خواستار رسیدگی به حضور مربی مرد با روسری در مسابقات کبدی گلستان شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

«مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان، روز جمعه در نامه ای به استاندار گلستان خواستار رسیدگی به اتفاقات و حاشیه های به وجود آمده در مسابقات آسیایی کبدی در این استان شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، در نامه سلطانی فر به «سیدمناف هاشمی» استاندار گلستان آمده است: با توجه به اینکه مسئولیت نظم و امنیت داخل سالن و محیط پیرامون آن بر اساس مصوبات جلسات شورای تامین بر عهده یگان ویژه نیروی انتظامی بوده است، خواستار بررسی کامل موضوع و برخورد لازم و قاطع با مقصرین هستم.
در زمان برگزاری این مسابقات، عکسی از مربی مرد تیم کبدی زنان تایلند در شبکه های اجتماعی منتشر شد که وی در سالن روسری به سر دارد و این تصویر حاشیه های بسیاری را به وجود آورد.

گفتنی است فدراسیون کبدی روز چهارشنبه اقدام مربی مرد تیم ملی کبدی بانوان تایلند در سر کردن روسری و ورود به سالن مسابقات کبدی قهرمانی بانوان آسیا در گرگان را «فریبکاری» توصیف کرد و ضمن عذرخواهی از جامعه ورزش کشور اعلام کرد: این اقدام به دلیل سهل انگاری عوامل کنترل کننده رخ داده است.

به گزارش ایرنا:دهمین دوره مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در بخش مردان و پنجمین دوره آن در بخش زنان از سوم تا ششم آذر ماه در شهر گرگان برگزار شد. از روز گذشته تصاویری از مربی مرد تیم ملی کبدی بانوان تایلند در فضای مجازی منتشر شد که این مربی با روسری در کنار سالن مسابقات بانوان حضور دارد.
فدراسیون کبدی در بیانیه ای که متعاقب آن منتشر کرد، نوشت: فدراسیون کبدی ایران به عنوان هماهنگ کننده تیم ‌ها جهت شرکت در مسابقات آسیایی در گرگان همه قوانین و مقررات مسابقات و همچنین قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت حجاب از سوی بانوان تیم های خارجی و عدم ورود آقایان به سالن مسابقات بانوان را در مکاتبات قبل از شروع مسابقات اعلام کرده بود.
در این بیانیه آمده است: در مسابقات گرگان اتفاقی رخ داد که کام همه مدیران ارشد کشور و ورزش را تلخ کرد.
فدراسیون کبدی در بیانیه نوشت: حضور یک مربی خارجی مرد با پوشش در سالن مسابقات بانوان به خاطر سهل انگاری برخی دوستان در کنترل نفرات در زمان ورود به سالن مسابقات و رویت نکردن کارت مسابقات بود که بلافاصله پس از چند ثانیه به بیرون سالن هدایت شد.
در این بیانیه آمده است: فدراسیون کبدی و اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان ضمن محکوم کردن این عمل ناشایست مربی تیم تایلند در فریب دادن عوامل کنترل کننده سالن از جامعه بزرگ و ورزش دوست ایران عذرخواهی می کند و این رفتار ناشایست مربی تایلند را از طریق فدراسیون آسیایی و جهانی به دلیل زیرپا گذاشتن قوانین مسابقات پیگیری خواهد کرد.
این رقابت ها از سوم تا 6 آذر ماه با حضور20 کشور مطرح آسیایی در سالن امام خمینی(ره) شهر گرگان برگزار شد و تیم های زنان و مردان ایران موفق به راهیابی به دیدار پایانی نشدند و به مقام سوم بسنده کردند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.