لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورود مدعی العموم به پرونده تنها بیمارستان رامشیر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رامشیر گفت: در ادامه برخورد قاطع دستگاه قضا با تضییع حقوق عامه، این بار نوبت پرونده تنها بیمارستان در شهرستان رامشیر اهواز رسید.

به گزارش خبرگزاری میزان، در ادامه برخورد قاطع دستگاه قضا با تضییع حقوق عامه، این بار نوبت به پرونده تنها بیمارستان در شهرستان رامشیر اهواز رسید.

عیدانی نیا دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رامشیر در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضا با تضییع حقوق عامه، از ورود دادستانی به پرونده تنها بیمارستان این شهرستان خبر داد.

وی گفت: با توجه به عدم رسیدگی به بیماران و دریافت هزینه‌های قبل از بستری شدن بیماران، با توجه به وخامت حال آنان؛ به عنوان مدعی العموم رسیدگی به این پرونده را در دستور کار قرار داده ایم.

عیدانی نیا افزود: در این رابطه مدیر شبکه و رئیس بیمارستان احضار شدند و پرونده در شعبه بازپرسی درحال تکمیل تحقیقات است.

دادستان رامشیر در پایان اظهار داشت : بیمارستان‌ها طبق بند ششم از اصل دوم قانون اساسی کشورمان به وظایف اخلاقی خود باید عمل کنند و حفظ کرامت انسانی مراجعین رعایت شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.