لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورود دستگاه قضایی مازندران در مورد پرونده اختلاس بانکی بابلسر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دستگاه قضایی مازندران در حال بررسی پرونده تحصیل مال نامشروع و اختلاس بانکی در شهرستان بابلسر است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، حجت الاسلام اسدالله جعفری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران از ورود دستگاه قضایی مازندران در خصوص پرونده تحصیل مال نامشروع و اختلاس بانکی در شهرستان بابلسر خبر داد.

وی افزود: بنا به گزارشات واصله از مدیریت یکی از بانک‌ های مازندران مبنی بر تحصیل مال نامشروع توسط احدی از کارمندان بانک در بابلسر، دستگاه قضایی استان به پرونده مورد نظر ورود نموده و پرونده تحت رسیدگی است.

حجت الاسلام جعفری گفت: نامبرده مبلغ بیش از ۴۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال با ترفند‌های مختلف به نفع خود برداشت و سوء استفاده کرد که این اقدامات از سوی بازرسان بانک استان نیز تایید شد.

شایان ذکر است: در این خصوص اقدامات اولیه انجام و پرونده مربوطه در یکی از شعب این دادسرا تحت رسیدگی است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.