لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورمزیار: شرایط به سود استقلال است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر آکادمی باشگاه استقلال گفت: شفر عیب تیم را تشخیص می‌دهد و می‌تواند آن را برطرف کند.

به گزارش خبرگزاری برنا، صادق ورمزیار درخصوص بازی مهم آبی‌های تهران در روز پنجشنبه گفت: استقلال توانست بازی خوبی مقابل نساجی به نمایش بگذارد و حالا روحیه بالایی برای بازی مقابل پرسپولیس دارد. همیشه بازی پیش از دربی به یک تیم کمک می‌کند تا بتواند از نظر روحی به شرایط خوبی برسد. دربی یک بازی خاص است که به صدر جدول و امتیازات دو تیم ربطی ندارد. عامل مهم برای موفقیت یک تیم در دربی وجود آرامش کافی در باشگاه و تیم است. علاوه بر اینکه مدیر باشگاه باید این آرامش را در مجموعه خودش حاکم کند، بازیکن نیز وظیفه دارد برای خودش آرامش ایجاد کند و ازداخل شدن به هرگونه فضای حاشیه‌ای خودداری کند.

ورمزیار در ادامه گفت: من تجربه زیادی در دربی تهران دارم و خداراشکر در همه آن‌ها نیز عملکرد خوبی داشته‌ام. این مساله به این خاطر بود که قبل از دربی سعی می‌کردم شرایط را برای خودم آرام کنم و درون زمین هم شاید آرامشم از همه بیشتر بود و به همین خاطر در بازی بهتر تصمیم می‌گرفتم.

وی درخصوص شرایط استقلال برای این بازی گفت: معتقدم اکنون شرایط به سود استقلال است و باید از آن استفاده کرد. استقلال با آمدن شفر، سیر صعودی گرفته که این مساله برای موفق شدن در دربی بسیار کمک می‌کند. ما در بازی با فولاد مالکیت زیادی داشتیم اما موقعیتی نداشتیم. مقابل نساجی موقعیت سازی زیاد به این مالکیت اضافه شد و این همان چیزی است که تماشاگر می‌خواهد. این نشان می‌دهد شفر عیب تیم را تشخیص می‌دهد و می‌تواند آن را برطرف کند.

مدیر آکادمی استقلال اضافه کرد: پرسپولیس اکنون دچار تزلزل شده و این مساله از بازی با پیکان شکل گرفت. این تیم در سه بازی آخر لیگ یک باخت و یک مساوی داشته و باخت به الهلال هم روی کار این تیم تاثیر گذاشته است. نبود طارمی و محروم‌ها و مصدومان این تیم نیز شرایط را بدتر کرده و به همین خاطر می‌گویم که استقلال شرایط بهتری دارد و بنابراین شانس بهتری برای موفق شدن در دربی خواهد داشت.

ورمزیار که همواره یکی از نام‌های مطرح در دربی تهران بوده، در مورد اینکه آیا دوست دارد بازهم در دربی برای آبی‌ها به میدان برود، گفت: هر فوتبالیستی همیشه دوست دارد در دربی بازی کند. اگر همان بازیکنان سال 73 برای پرسپولیس به میدان بروند، حاضرم پیراهن استقلال را در دربی روز پنجشنبه بپوشم و بازی کنم و به هواداران قول می‌دهم اگر بازی کنم، دربی را ببریم!

وی درمورد اینکه کدام بازیکن استقلال می‌تواند روز پنجشنبه تاثیرگذار باشد، گفت: دریک تیم فوتبال همیشه 11 نفر به هم متصلند و عملکردشان به هم وابسته است. نمی‌توان گفت که بازیکن خاصی می‌تواند کل بازی را تحت تاثیر خودش قرار دهد اما در کل، به نظرم امید ایراهیمی، روزبه چشمی و سیدحسین حسینی، بازیکنانی هستند که تاثیر زیادی خواهند داشت و کمک بزرگی برای تیم خواهند بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.