لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

وحید حقانیان:قصد توهین یا جسارت به معاون اول یا دولت را نداشتم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روز گذشته کلیپی از وحید حقانیان در فضای مجای منتشر شد. در پی انتشار این کلیپ در فضای مجازی وحید حقانیان در مورد آن توضیحاتی را ارئه کرده است.

به گزارش خبرگزاری میزان؛ روز گذشته کلیپی از وحید حقانیان در فضای مجای منتشر شد. در پی انتشار این کلیپ در فضای مجازی وحید حقانیان در مورد آن توضیحاتی را ارئه کرده است.


حقانیان در بخشی از این کلیپ می‌گوید: در جمع جهادگران نکته‌ای را گفتم که علی الظاهر به معاون اول رئیس جمهور برخورده است. جمعی که در آن مساله را عنوان کردم خصوصی بود و قرار نبود پخش شود.


وی با اشاره به همکاری طولانی مدت خود با معاون اول رئیس جمهور ادامه می‌دهد: قصد توهین یا جسارت به معاون اول یا دولت را نداشتم. 25 سال است با جهانگیری همکارم.


حقانیان در بخش دیگری از توضیحات خود آورده است: واقعیت این است که در مسائل مختلف نباید بحث را سیاسی کنیم. خط گسلی در این منطقه بوده است و زلزله امده، یک بخش آن هم مسکن مهر است که اتفاقا سازه سالم است و کارشناسان دیده‌اند.


وحید حقانیان ضمن اشاره به اینکه در حال حاضر در منطقه سرپل ذهاب حضور دارد می‌گوید: الان در منطقه‌ای که هستم(سرپل ذهاب) ساختمان‌های شخصی ساز و بتونی هستند که همه فرو ریخته‌اند چون روی خطر گسل بوده‌اند. مردم اینجا آلام و مشکلات زیادی دارند و باید آلام آن‌ها را کم کنیم نه اینکه بحثی را مطرح کنیم که 12 میلیون مسکن نشین مهر هم مشکل پیدا کنند و نگران شوند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.