لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

واکنش کیهان به یاداشتی درباره پوری بنایی و بهروز وثوقی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روزنامه بهار در یادداشتی که بیشتر شبیه رپرتاژ آگهی است، عبارات خارق‌العاده‌ای را برای بازیگر فیلم‌های فاسد دوران طاغوت به کار برد.

کیهان نوشت:تعابیری چون «ستاره بی‌رقیب»، «ستاره فراموش نشدنی» و ... در یادداشتی است که برای پوری بنایی به‌کار رفته است. بازیگری که وقتی به کارنامه‌اش نگاه می‌کنیم، اغلب فیلم‌هایی دیده می‌شود که مظهر و مصداق فساد و فحشا هستند.

این یادداشت البته از دیگر بازیگران بدنام آن دوران نیز یاد کرده است. ازجمله فائقه آتشین خواننده کاباره‌ای و بهروز وثوقی که مدتی به عنوان «آدم‌فروش» در خدمت دربار بود.

طی سال‌های اخیر جریان خاصی در پی احیای بازیگران فرتوت و فراموش شده دوران طاغوت است. بازیگرانی که اغلب دارای کارنامه‌ای مملو از انحطاط و سقوط و یا خوش‌‌خدمتی به دربار هستند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.