لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

واکنش پوران درخشنده به عدم پخش برنامه دورهمی با حضور وی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پوران درخشنده با انتقاد از عدم پخش برنامه دورهمی با حضور وی گفت: مگر چه گفته بودم و یا چه پوششی داشتم که نباید پخش می‌شد؟

این کارگردان معروف سینما و تلویزیون ایران با انتشار این عکس در صفحه اش در شبکه های اجتماعی نوشت:

«...بالاخره، پخش این فصل از دور همی تموم شد، در حالی که من مات و مبهوت با خودم فکر کردم ، چرا قسمتی که تو ، درش بودی پخش نشد ...؟ ! مگه من چی گفته بودم و یا چه پوششی داشتم که نباید پخش می‌شد ..؟ ، پیگیر که شدم گفتن اشتباه از ما بوده و میخواهیم قسمت شما را دوباره ضبط کنیم ، !. هر چه تلاش کردم ، موفق به گرفتن جواب درستی برای سوالم نشدم ....حالا من ماندم و جواب این پرسش که براستی مشکل اصلی چه بود که برنامه پخش نشد، ....؟ با ضبط مجدد چه چیزی می خواهد تغییر کند ؟..، من که همان پوران درخشنده هستم با همان نگاه پرسشگر و .............. »

منبع:خبرگزاری پانا

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.