لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

واردات اسب مسابقه ممنوع شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

واردات اسب مسابقه ممنوع شد

khorasan629به گزارش پایگاه خبری صدرانیوز،روزنامه خراسان در ستون ویژه های خود نوشت:بر اساس دستور روزهای اخیر یک نهاد مسئول به تعدادی از دستگاه های مربوط در امر واردات کالا، تاکید شده است با توجه به درخواست وزارت جهادکشاورزی، از این پس، ثبت سفارش و واردات "اسب برای مسابقه" که بر اساس کد تعرفه 01012910 صورت می گرفته، ممنوع است و سازمان دام پزشکی و مسئولان سامانه جامع تجارت نیز موظف به اعمال این ممنوعیت در سامانه های خود خواهند بود.

دستور فوری به مدیران دولتی درباره برخی القاب اداری
بر اساس ابلاغیه جدید یک مقام مسئول به همه سازمان ها و ادارات دولتی، تاکید شده است به منظور پرهیز از بروز مشکل در نحوه تطبیق و هم ترازی در پست های سازمانی دستگاه های اجرایی و تاکیدات دیوان محاسبات، از تاریخ ابلاغ این بخشنامه استفاده از عناوین ترکیبی، نظیر «مشاور وزیر و مدیر کل»، «مشاور و مدیر کل» و عناوین مشابه برای پست های سازمانی در دستگاه های دولتی ممنوع خواهد بود.

 

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.