لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

هوای مازندران در ۲۴ فروردین:نیمه ابری همراه با بارش پراکنده

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هوای مازندران امروز ۲۴ فروردین نیمه ابری همراه با بارش پراکنده پیش بینی شده است.

اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان ،  گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، وضعیت جوی استان امروز پنج شنبه ۲۳ فروردین نیمه ابری بتدریج ابری و با بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

وی افزود: وضعیت جوی استان شنبه ۲۵ فروردین ابری و نسبتا سرد گاهی با بارندگی و در مناطق کوهستانی با ارتفاع بیش از ۲۰۰۰ متر مه آلود با بارش برف همراه خواهد بود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران به ادامه بارش‌های پراکنده در استان اشاره کرد و گفت: هوای مازندران در روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۲۶ و ۲۶ فروردین سرد و بارندگی و در ارتفاعات مناطق با ارتفاع ۱۵۰۰ متر و بالاتر مه آلود با بارش برف پیش بینی می‌شود.

اسدی افزود: آسمان مازندران در روزسه شنبه ۲۷ فروردین صاف تا نیمه ابری با بارش پراکنده باران همراه خواهد بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.