لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

هوادار استقلال از حال رفت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی استقلال در نیمه اول بارها به داور مسابقه با پرسپولیس اعتراض کرد.

به گزارش ایسکانیوز، دربی 85 در حالی از ساعت 16:40 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شده که روی سکوها و داخل میدان حواشی زیادی را شاهد هستیم.

* در یک صحنه امید ابراهیمی روی وحید امیری مرتکب خطا شد که مارکو مربی بدنساز پرسپولیس به شدت به داور اعتراض کرد که چرا به هافبک استقلال کارت زرد نشان نداد.

* زمانی که روزبه چشمی مرتکب خطا شد داور او را اخراج نکرد که این مسئله با اعتراض شدید پرسپولیسی ها همراه بود. در ادامه داریوش شجاعیان به دلیل هل دادن خلیل‌زاده روی زمین افتاد.

* هواداران پرسپولیس بعد از گل علی علیپور او را به شدت تشویق کردند. هواداران استقلال هم در سکوت فرو رفتند.

* هواداران پرسپولیس در دقیقه 24 یاد و خاطره مرحوم هادی نوروزی را گرامی داشتند.

* در یک صحنه فرشید اسماعیلی در محوطه جریمه پرسپولیس سرنگون شد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت. شفر هم معترض شد و هواداران علیه بیژن حیدری شعار سر دادند.

* هواداران پرسپولیس بعد گل تیمشان به تشویق ایسلندی پرداختند.

* دقیقه 33 کمال کامیابی‌نیا روی باقری مرتکب خطا شد که داور به اشتباه در این صحنه به ربیع‌خواه کارت زرد نشان داد چرا که فکر کرد او روی باقری خطا کرده است!

* هواداران استقلال علیه علیرضا بیرانوند شعار سر دادند.

* یکی از هواداران استقلال در جریان مسابقه به خاطر فشار بالای بازی از حال رفت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.