لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

همه مدارس استان زنجان در نوبت صبح دوشنبه 9 بهمن تعطیل شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برای چهارمین بار در 10 روز گذشته با اعلام کمیته تعطیلی مدارس، همه مقاطع تحصیلی استان زنجان در روز دوشنبه 9 بهمن نوبت صبح تعطیل اعلام شد.

به گزارش ایرنا، طبق اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان در شامگاه دوشنبه، سردی هوا، بارش های پراکنده برف و یخبندان سبب این تصمیم گیری کمیته تعطیلی مدارس زنجان شده است.
بر اساس این اطلاعیه، اطلاع رسانی درباره تعطیلی شیفت بعداز ظهر مدارس به صبح روز دوشنبه موکول شده است.
همچنین از والدین دانش آموزان درخواست شده است، برای اطلاع موثق از اخبار تعطیلی مدارس در استان زنجان به وب سایت رسمی آموزش و پرورش و رسانه های رسمی کشور مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا، پیش از این کمیته تعطیلی مدارس استان زنجان، امروز یکشنبه در شیفت صبح مقطع ابتدایی تمامی مدارس به غیر از طارم و در شیفت بعد از ظهر تمام مقاطع سه گانه تحصیلی در کلیه مناطق و نواحی 14گانه استان را تعطیل اعلام کرده بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.