لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

همه شادي گل‌ جابر براي رحمتي

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مهاجم آبي ها ترجيح داد تا جشن گل خود را برگزار نکند.

به گزارش "ورزش سه"، جابر انصاري مزد دوندگي و بازي فعال خود در خط حمله استقلال را با گلزني برابر نفت تهران گرفت. انصاري که اولين گل فصل خود را برابر سپيدرود رشت به ثمر رسانده بود، دقيقه 65 پاس زيباي فرشيد اسماعيلي را تبديل به دومين گل استقلال کرد.
انصاري در ديدار دربي نيمکت نشين بود و در اين ديدار از ابتدا در ترکيب استقلال قرار گرفت تا حالا شفر مزد اين تغيير خود را دريافت کند. نکته جالب توجه در مورد گل انصاري اما به شادي او باز مي گردد.
مهاجم گلزن آبي ها که انتقادات زيادي را تحمل مي کرد، بعد از اين گل حاضر به انجام جشن گل نشد و تنها در آغوش ديگر بازيکنان قرار گرفت. انصاري البته بعد از پايان اين جشن کوچک و بي شور و حرارت به سمت مهدي رحمتي نيمکت نشين رفت و تا به اين شکل جشن گل خود را با او تقديم کند.
پيش از اين فرشيد اسماعيلي نيز در ديدار با نساجي مازندران با وجود نيمکت نشيني رحمتي، جشن گل خود را با او تقسيم کرده بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.