لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

هفته سیزدهم لیگ برتر؛ پدیده 3 نفت تهران 1

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم فوتبال پدیده مشهد در دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر برابر نفت تهران به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، نخستین دیدار از هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر بین تیم های فوتبال پدیده مشهد و نفت تهران از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار شد که طی آن تیم میزبان ۳ بر یک به برتری رسید.

 شاگردان رضا مهاجری توانستند با نتیجه ۳ بر یک از سد میهمان خود نفت تهران بگذرند تا شرایط این تیم تهرانی که با مشکلات ریز و درشت مدیریتی دست و پنجه نرم می کند در جدول لیگ برتر بدتر از قبل شود.

گل های پدیده مشهد را امین قاسمی نژاد ( دقیقه ۳۴)، مهدی خانی( دقیقه ۵۱)  و حسین مهربان (دقیقه ۵+۹۰) به ثمر رساندند. تک گل نفت تهران نیز توسط هاشم بیک زاده ( دقیقه ۸۹) وارد دروازه پدیده مشهد شد.

تیم فوتبال پدیده مشهد با این پیروزی، ۲۱ امتیاز شد تا موقتا جای فولاد خوزستان را در رده چهارم جدول در اختیار بگیرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.