لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

هشدار هواشناسی دریایی مازندران به صیادان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رییس اداره هواشناسی دریایی مازندران؛ صیادان و فعالان دریای خزر از بعد از ظهر امروز از فعالیت های صید و صیادی خودداری کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سیدباقر سلطانی گفت: از اواخر امروز یکشنبه نهم مهر و بامداد فردا دوشنبه با شمالی شدن جریان در فراساحل و نفوذ تدریجی آن به سواحل گیلان و مازندران ابتدا شاهد وزش باد‌های شدید و خیلی شدید در فراساحل و گسترش آن به سواحل و طوفانی شدن دریا خواهیم بود.
رییس اداره هواشناسی دریایی مازندران با بیا ن اینکه پیش بینی می شود امروز یکشنبه نهم مهر، ارتفاع امواج در مناطق نزدیک به ساحل حدود 1.1 متر و در فرا ساحل حدود 1.5 متر رسیده و سرعت وزش باد نیز که بیشتر شرقی و شمال شرقی است به حداکثر 8 متر برسد افزود: برای بعد از ظهر فردا دوشنبه تا بامداد سه شنبه یازدهم مهر سرعت وزش باد در فراساحل به 30 متر بر ثانیه (110 کیلومتر بر ساعت) و در نزدیک سواحل تا 25 متر بر ثانیه (90کیلومتر بر ساعت) خواهد رسید.
سیدباقر سلطانی با اشاره به اینکه بیشینه ارتفاع موج در فراساحل در این مدت تا 4.5 متر و در مناطق نزدیک به ساحل تا 3.5 خواهد رسید به صیادان کیلکا و ماهیان خاویاری توصیه کرد: به دلیل طوفانی و موّاج دریا از بامداد دوشنبه تا چهارشنبه از فعالیت های صید و صیادی خودداری کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.