لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

هشدار سازمان هواشناسی کشور: آخر هفته باران می بارد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی به کشور در روزهای آخر هفته خبرداد و گفت: این سامانه بارش باران و کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور را در پی دارد.

به گزارش خبرگزاری برنا، احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: غالب نقاط کشور امروز و امشب (دوشنبه) جو نسبتاً آرام و پایداری پایداری دارند اما ناپایداریهای جوی از فردا آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: تا اواخر وقت روز سه‌شنبه دمای هوای نوار شمالی و غالب نقاط کشور افزایش می‌یابد اما در همین ساعات و در ابتدای وقت چهارشنبه، سامانه بارشی جدیدی وارد کشور می‌شود و نقاط شمالی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور، با ورود سامانه بارشی افزایش ابر، بارش پراکنده باران و کاهش نسبی دما نوار شمالی، شمال غرب، شمال شرق و البرز مرکزی را در بر می‌گیرد.

وی افزود: با ورود این سامانه بارشی ناپایداریهای جوی در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه در نیمه شمالی و سواحل کشور پدید می‌آید.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: همچنین دریای خزر روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه مواج پیش‌بینی می‌شود.

وظیفه تصریح کرد: از سه‌شنبه بعدازظهر و طی روز چهارشنبه مناطق شرقی و مرکزی خلیج فارس و همچنین پنج شنبه خلیج فارس به سبب وزش باد شدید مواج خواهد بود.

وی درباره وضعیت گردوغبار جنوب غرب کشور نیز اظهار کرد: در اواخر روز سه‌شنبه و روز چهارشنبه در جنوب غرب کشور احتمال وقوع گردوخاک دور از ذهن نخواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور اردبیل با 6 درجه بالای صفر را خنک‌ترین و بندرعباس با 39 درجه بالای صفر را گرمترین نقطه کشور دانست و گفت: دمای هوای تهران امروز در گرمترین لحظات به 28 درجه بالای صفر رسید که طی روزهای آتی تغییر محسوسی نخواهد کرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.