لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

نیاز شدید بازار روسیه به نارنگی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به دلیل کاهش تولید نارنگی در منطقه آبخازیا، بازار مرکبات روسیه با کمبود این میوه زمستانی روبرو است.

به گزارش ایسنا از وستی، مرکز آمار دولتی روسیه اعلام کرد: واردات نارنگی که از ۱۵ اکتبر از آبخازیا شروع شده، بیش از سه برابر کمتر از مدت مشابه در سال گذشته میلادی است.
بیشتر محصول مرکبات جمهوری آبخازیا به دلیل آفت درختی و استفاده نکردن به موقع از سموم دفع آفات امسال از بین رفته اند.
به عقیده کارشناسان، در ماه دسامبر قیمت تمامی میوه های روسیه بین ۱۵ تا ۲۰ درصد افزایش می‌یابد که همزمان با افزایش تقاضای خرید به مناسبت سال نو میلادی است.
براساس آمار تنها در ماه پایانی سال گذشته میلادی (دسامبر) ۴۱۰ هزار تن نارنگی در بازار مصرفی روسیه به فروش رسید که از این میزان ۱۰ هزار تن تولید آبخازیا، ۲۴۰ هزار تن تولید ترکیه، ۱۱۰ هزار تن تولید مراکش و ۵۳ هزار تن تولید چین بوده است.
روسیه یکی از بزرگترین بازارهای مصرفی مرکبات در اروپا است که به دلیل بحران های سیاسی از سال ۲۰۱۴ میلادی تا کنون اجازه ورود محصولات کشاورزی به تولیدکنندگان اتحادیه اروپا نمی دهد و از این رو تاکنون کشاورزان اروپایی میلیاردها دلار خسارت دیده اند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.