لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

نهی صریح دولت درباره پرداخت «فوق العاده نوبت کاری»

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بر اساس بخشنامه جدید یک مقام مسئول اقتصادی به تعدادی از ادارات و سازمان های دولتی، تاکید شده است که این نوع فوق العاده، "مستمر" محسوب نشده و از محل اعتبارات مربوط به حقوق و مزایای مستمر دستگاه ها، قابل پرداخت نیست.

به گزارش پایگاه خبری صدرانیوز:روزنامه خراسان در ستون ویژه های خراسان نوشت:

در حالی که بر اساس مصوبه بهمن ماه سال 1395 هیئت دولت، مقرر شده فوق العاده ای به نام «نوبت کاری» به متصدیان مشاغلی که در نوبت های غیرمتعارف ساعات اداری مانند شب تا صبح، به صورت تمام وقت و مستمر ملزم به انجام وظیفه هستند، پرداخت شود، بر اساس بخشنامه جدید یک مقام مسئول اقتصادی به تعدادی از ادارات و سازمان های دولتی، تاکید شده است که این نوع فوق العاده، "مستمر" محسوب نشده و از محل اعتبارات مربوط به حقوق و مزایای مستمر دستگاه ها، قابل پرداخت نیست.
ممنوعیت نقل و انتقال اموال برخی تعاونی های منحله
بر اساس ابلاغیه جدید یک نهاد مسئول به تعدادی از ادارات و سازمان ها، با اشاره به تصمیماتی که برای سامان دهی تعاونی های اعتباری غیرمجاز اتخاذ شده، تاکید شده است با عنایت به اهمیت مدیریت دارایی ها و املاک این تعاونی ها، از تاریخ این ابلاغیه، هرگونه فک رهن، تعویض وثیقه، تمدید مدت و صلح بدون مجوز کتبی موسساتی که متکلف این تعاونی های منحله شده اند، ممنوع بوده و مسئولیت مادی و حقوقی هرگونه بی توجهی به این موضوع، متوجه اقدام کننده ای است که فارغ از این دستور عمل کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.