لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

نقش مهناز افشار در تغییر رفتار پدرشوهر!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برخی علاوه بر اینکه برخلاف وعده همراهی با احمدی‌نژاد عمل کردند، در نقد عملکرد او هم می‌نویسند. این تناقض رفتاری آنان زمانی پررنگ می‌شود که در مقوله حمایت از رئیس دولتی که خودشان مسئولیتی در آن داشتند اظهارات محکمی می‌کردند یعنی هیچگاه تصور این را نداشتند که شاید باید روزی از کرده خود پشیمان شوند و با عبارت «احمدی‌نژاد عوض شد» سعی در پنهان کردن همفکری خود با رئیس دولت‌های نهم و دهم داشته باشند.

این دسته از همراهان دیروز احمدی‌نژاد تمایلی ندارند تا در فضایی به بیان دیدگاه‌های جدید خود بپردازند چرا که می‌دانند نخستین پرسشی که از آنها می‌شود این است که «چرا در مقابل آنانی که آینده احمدی‌نژاد را پیش‌بینی کرده بودند موضع گرفتید و آنان را مجبور به سکوت کردید؟» این افراد در چنین شرایطی به فضای مجازی پناه بردند و در کانال‌های تلگرامی خود به انتقاد از احمدی‌نژاد پرداختند. از جمله این افراد محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد در دولت دهم و مشاور مطبوعاتی احمدی‌نژاد در دولت نهم بود. به نظر می‌رسد بخشی از تغییرات رامین مربوط به عروسش یعنی مهناز افشار باشد چنان که عقد او و پسر رامین از سوی یکی از اصلاح‌طلبان خوانده شد و افشار مواضع متفاوت خود با پدر همسرش را بارها علنی کرده است. از آنجا که عروس دارای محبوبیت زیادی است و از سوی دیگر یاران احمدی‌نژاد سرنوشت خوبی نداشتند، بنابراین رامین از مدتی پیش در نقد احمدی‌نژاد می‌نویسد تا اینگونه اعلام برائت کند.
عدم تقوا
محمدعلی رامین در کانالش نوشته است: «تناقض در مواضع احمدی‌نژاد، شاید به‌خاطر عدم تعادل یا تغافل او باشد. ...نامیدن رئیس قوه، انتقادست یا لجن پراکنی؟ عدم تقوا درانتقام از رقیب و فدایی دوستان خود شدن خطرناک است.» بسیاری از شخصیت‌ها به نکوهش رفتارهای اخیر احمدی‌نژاد و یاران باقی مانده‌اش پرداختند اما با مرور وضعیت رامین و بازداشت پسر او در یک برهه باید این اظهارات را دوسویه دانست و البته از نقش مهناز افشار در تغییر دیدگاه‌های پدر همسر نباید به آسانی گذشت.

منبع:روزنامه آرمان امروز

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.