لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

نقشه 3 زن بـرای تصاحب ثروت افسانه ای

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سه زن و یک مرد وقتی از سفر زن ثروتمند مقیم امریکا به کرمانشاه خبردار شدند، توطئه‌ای چیدند و طعمه 80 ساله‌شان را در سودای رسیدن به ثروتی بادآورده ربودند.

سردار منوچهر امان اللهی، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: «سه زن و یک مرد با هدف انتقال 600 میلیارد ریال سند، زن 80 ساله سالخورده را که برای فروش املاکش از امریکا به کرمانشاه سفر کرده بود ربوده بودند. آدم ربایان پس از تنظیم یک قرار صوری با زن و وکیلش، آنان را سوار بر خودروی «ام وی ام»ی کردند و پس از طی مسافتی وکیل را از ماشین بیرون انداختند و زن ثروتمند را ربودند. اما زمانی که گروگانگیران، زن ربوده شده را به خانه‌ای در محل‌های حاشیه‌ای شهر بردند مردم به آنها مشکوک شده و پلیس را خبر کردند. با رسیدن مأموران، دو زن و یک مرد که متوجه حضور پلیس شده و در حال فرار بودند، دستگیر شدند و نفر چهارم نیز با ورود مأموران به داخل خانه دستگیر و گروگان رها شد.»

منبع:روزنامه ایران

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.