لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

نفوذ دو سامانه بارشی به استان مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آسمان مازندران در روز شنبه ۲۲ مهر ماه ابری بتدریج با کاهش ابر پیش بینی می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، وضعیت جوی استان مازندران روز شنبه ۲۲ مهرماه ابری بتدریج با کاهش ابر و افزایش ۲ تا ۳ درجه‌ای دما پیش بینی می‌شود.

وی از نفوذ دو سامانه بارشی به استان در این هفته خبر داد و افزود: سامانه بارشی نخست از اواخر روز یکشنبه ۲۳ مهر تا صبح دوشنبه استان را تحت تاثیر قرار می‌دهد که پیامد آن به شکل رگبار باران و وزش باد نسبتا شدید موقتی (حداکثر سرعت تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت) خواهد بود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: سامانه بارشی دوم از اواخر روز دوشنبه ۲۴ مهر بتدریج رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی (۵۰ تا ۸۰ کیلومتربرساعت) از سمت غرب استان شروع و بتدریج مناطق مرکزی و شرقی استان را نیز در بر می‌گیرد.

اسدی افزود: بارندگی بهمراه کاهش دما تا اواخر روز سه شنبه در استان ادامه خواهد داشت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.