لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

نرخ انواع سکه بهار آزادی در بازار در شامگاه 20 مهر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هر سکه بهار آزادی طرح جدید در شامگاه پنجشنبه 20 مهر در بازار آزاد 1 میلیون و 333 هزار تومان معامله شده و 1 میلیون و 315 هزار تومان خریده می شود.

به گزارش صدرا نیوز،هر سکه طرح قدیم نیز 1 میلیون و 265 هزار تومان فروخته و 1 میلیون و 240 هزار تومان خریداری می شود.سکه نیم بهار آزادی 665 هزار تومان فروخته و نرخ خرید آن 651 هزار تومان است.

ربع سکه در بازار 393 هزار تومان قیمت داشته و بهای خرید نیز 378 هزار تومان است.سکه یک گرمی 258 هزار تومان در بازار فروخته و 248 هزار تومان خریده می شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.