لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

نجات یک کوهنورد در باشت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس هیات کوهنوردی گچساران گفت: یک جوان 30 ساله که در صخره‌های کوه دوگوشی در نزدیکی شهر باشت گرفتار شده بود، از مرگ حتمی نجات یافت.

کوه دوگوشی در نزدیکی روستای منصورآباد در 10 کیلومتری شهر باشت قرار دارد.
داود حبیبی جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از گزارش این حادثه تیم پنج نفره امداد و نجات هیات کوهنوردی گچساران به منطقه اعزام و بعد از چند ساعت تلاش موفق به شناسایی محل کوهنورد و نجات او شدند.
وی بیان کرد: این جوان به دلیل انجام ورزش در صبح جمعه و کوهنوردی بدون برنامه و تغذیه و لباس مناسب دچار سرمازدگی و ضعف شده بود.
رئیس هیات کوهنوردی گچساران تصریح کرد: این جوان پس از امداد و نجات اولیه در مرکز درمانی باشت برای درمان تکمیلی به بیمارستان شهید رجایی شهر دوگنبدان اعزام شد.
حبیبی با اشاره به امداد و نجات 2 کوهنورد دیگر در هفته جاری در کوه کلاغ نشین گچساران از علاقه مندان به کوهنوردی خواست قبل از اقدام برای تغذیه و آشنایی با منطقه اقدام کنند و از کوهنوردی به‌صورت انفرادی اجتناب کنند.
شهرستان باشت در 110 کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.