لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

نجات صاحبخانه ازقصاص

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

صاحبخانه عصبانی که هنگام دریافت اجاره از مستأجر او را با چاقو به قتل رسانده بود پس از محاکمه به قصاص محکوم شد. اما در حالی‌که چند قدم با چوبه دار فاصله داشت توانست از اولیای دم رضایت بگیرد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، رسیدگی به این پرونده از سال 83 و در جریان وقوع قتل در آپارتمانی واقع در شرق تهران آغاز شد. زمانیکه مأموران انتظامی در محل برای انجام تحقیقات حضور یافتند صاحبخانه را به اتهام قتل عمدی بازداشت کردند و جسد مقتول نیز بنابرنظر بازپرس کشیک قتل پایتخت به پزشکی قانونی منتقل شد.
متهم دربازجویی‌ها گفت: «از مدتی قبل با مستأجرم به مشکل خورده بودم. او متأهل بود و همسر و فرزند داشت اما جدا از آنها زندگی می‌کرد. مدتی بود که به خانه من نقل مکان کرده بود اما متأسفانه اجاره خانه‌اش را نمی‌داد. همین موضوع رابطه‌مان را خراب کرده بود. تا اینکه درجریان مشاجرات شدید دستم به خونش آلوده شد.بدین‌ترتیب پس از تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست، پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. با وجودی که قضات دادگاه متهم را محکوم به قصاص کرده بودند اولیای دم برای قصاص هیچ اقدامی نمی‌کردند تا اینکه دیروز صبح با تشکیل جلسه‌ای در این زمینه‌ آنها سرانجام رضایت خود را نسبت به متهم اعلام کردند. بنابراین عامل قتل از جنبه عمومی جرم درشعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاصی زالی و با حضور قاضی اسلامی-مستشار- محاکمه شد. قراراست قضات بزودی حکم‌شان را صادرکنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.