لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

نجات زن اعدامی از چوبه دار

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

زن جوانی که در جریان مشاجره خانوادگی، همسرش را با چاقوی آشپزخانه به قتل رسانده بود پس از محاکمه به قصاص محکوم شد. اما در یک قدمی طناب دار، با جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار گریخت.

 به گزارش خبرگزاری برنا،   سال 91 جدال خونینی در یکی از محله‌های شهر ری رخ داد. اما مرد خانواده در دم جان باخت و همسرش دستگیر شد. او پس از اعتراف به قتل شوهر، در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد و سرانجام با حکم قضات به قصاص محکوم شد. زن جوان درحالی که همزمان با تأیید نهایی حکم اعدام، خود را برای مرگ آماده می‌کرد سرانجام با جلب رضایت پدر و مادر شوهرش از قصاص نجات یافت.
این زن صبح دیروز درشعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران که به ریاست قاضی زالی و با حضور قاضی اسلامی -مستشار دادگاه- برگزار شده بود به بیان آخرین دفاعیاتش پرداخت و گفت: «می‌دانم که اشتباه بزرگی کردم و بشدت هم پشیمان هستم. اما الان خدا را شاکرم که جان دوباره‌ای به من داده است.»پس از اظهارات این زن قضات وارد شور شدند تا درباره این زن از نظر جنبه عمومی تصمیم‌گیری کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.