لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

نتایج لیگ قهرمانان اروپا در گروه A

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم فوتبال منچستر یونایتد روند بردهای متوالی خود را در این فصل از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا حفظ کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال منچستر یونایتد سه شنبه شب در گروه A رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف بنفیکا رفت و این تیم را با حساب ۲ بر صفر شکست داد.

اسویلار (۴۵ - گل به خودی) و دالی بلیند (۷۸ - پنالتی) زننده گل های تیم یونایتد بودند. آنتونی مارسیال نیز در دقیقه ۱۵ یک ضربه پنالتی را برای منچستر یونایتد از دست داد.

شاگردان مورینیو با چهار برد متوالی و ۱۲ امتیاز مقتدرانه در صدر جدول رده بندی گروه A قرار دارند.

تیم بازل سوئیس در این گروه پذیرای زسکا مسکو بود و برابر این تیم ۲ بر یک تن به باخت داد. این در حالی بود که بازل در نیمه نخست یک بر صفر پیش افتاده بود.

زسکا با این برد مثل بازل ۶ امتیازی شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.