لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

نتانیاهو از تصمیم ترامپ برای انتقال سفارت آمریکا به قدس تمجید کرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تمجید از تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای انتقال سفارت این کشور به «بیت المقدس» به عنوان پایتخت رسمی فلسطین اشغالی، آن را گامی مهم در روند صلح دانست!

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هاآرتص، اندک زمانی پس از اعلام تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای انتقال سفارتخانه این کشور از «تل آویو» به «بیت المقدس» به عنوان پایتخت رسمی فلسطین اشغالی، «بنیامین نتانیاهو» با تمجید و قدردانی از این تصمیم «دونالد ترامپ» آن را گامی مهم در روند صلح خواند و مدعی شد که بدون شناسایی رسمی بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی امکان دستیابی به صلح وجود ندارد!

نتانیاهو در این باره گفت: «من در تعهد رئیس جمهور آمریکا برای پیشبرد روند صلح میان اسرائیل و تمام همسایگانمان از جمله فلسطینیان سهیم هستم و ما به همکاری خود با رئیس جمهور [آمریکا] و تیم وی برای تحقق رؤیای صلح ادامه خواهیم داد!»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه افزود: «من از تمام کشورهایی که خواهان صلح هستند، می خواهم که در شناسایی رسمی بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل به آمریکا ملحق شوند و سفارتخانه های خود را به این شهر انتقال دهند».

گفتنی است که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا امروز (چهارشنبه) در سخنرانی خود قدس را رسماً به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کرد.

وی در این سخنرانی تأکید کرد که «من به این قطعیت رسیدم که باید سفارت آمریکا را از تل آویو به قدس منتقل کنیم».

رئیس جمهور آمریکا با بیان اینکه «ما به دنبال توافقی عالی هستیم که هم به سود اسرائیلی ها باشد و هم به سود فلسطینی ها»، ادامه داد: ایالات متحده از طرح دو دولت حمایت می کند؛ در صورتی که دو گروه نیز نسبت به آن به توافق برسند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.