لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

میزبانی چند کشور در جام جهانی بسکتبال ۲۰۲۳

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فدراسیون جهانی بسکتبال، کاندیدا‌های نهایی برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۳ را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ فدراسیون جهانی بسکتبال (فیبا) فقط میزبانی‌های مشترک را برای جام جهانی ۲۰۲۳ تایید کرد تا برای نخستین بار این دوره از جام جهانی در چند کشور برگزار شود.

کشور‌های آرژانتین-اروگوئه و ژاپن-فیلیپین-اندونزی به عنوان کاندیدا‌های نهایی برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۳ انتخاب شدند. پیش از این میزبانی مشترک کشور‌های در مسابقات قاره‌ای آمریکا، اروپا و آفریقا با موفقیت همراه بود و فیبا بر این اساس تصمیم به حذف کشور‌های ترکیه و روسیه از جمع کاندیدا‌های میزبانی جام جهانی ۲۰۲۳ گرفت.

میزبان نهایی این دوره از جام جهانی، ۹ دسامبر سال جاری میلادی معرفی می‌شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.