لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

موج جديد بارش ها در بيشتر مناطق کشور

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کارشناس هواشناسي از موج جديد بارش ها در بيشتر مناطق کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاري صدا و سيما؛ محمد اصغري درباره شرايط آب و هوايي کشور گفت: سامانه بارشي که از ساعاتي قبل وارد کشور شده بارندگي ها را در بخش هايي از شمال غرب و سواحل درياي خزر به ارمغان آورده است.
وي افزود: مناطق سردسير مثل اردبيل، آذربايجان غربي و آذربايجان شرقي شاهد بارش برف خواهند بود.
کارشناس هواشناسي ادامه داد: با توجه به اين سامانه بارشي براي البرز و تهران هم بارش برف پيش بيني مي شود و براي فردا در استان هاي کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزي، ايلام، لرستان، شمال خوزستان، چهارمحال بختياري و بخش هايي از فارس بارش برف با تأخير آغاز مي شود.
اصغري گفت: از امروز کاهش دما در بيشتر مناطق کشور آغاز مي شود و تا روز دوشنبه ادامه دارد و سردترين صبح زمستاني را روز سه شنبه تجربه خواهيم کرد.
وي افزود: براي استان هاي اصفهان، قم، خراسان شمالي و خراسان رضوي بارش برف پيش بيني مي شود.
کارشناس هواشناسي گفت: آب هاي درياي خزر مواج و متلاطم خواهد بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.