لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مهلت نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد تمدید نمی‌شود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد با بیان اینکه دانشجویان داوطلب انتقال یا میهمانی در دانشگاه آزاد تا ۲۰ دی‌ماه مهلت دارند، گفت: مهلت نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد تمدید نمی‌شود.

علیرضا صامت مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، گفت: آن دسته از دانشجویان دانشگاه آزاد که داوطلب نقل و انتقال و میهمانی نیمسال دوم سال تحصیلی هستند تا 20 دی ماه برای اعلام درخواست خود مهلت دارند.

وی افزود: متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام به سامانه منادا به نشانی www.monada.iau.ir مراجعه کرده و ثبت‌نام خود را کامل کنند.

صامت ادامه داد: علام نهایی نتایج نقل و انتقال و میهمانی نیمسال دوم سال تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی قبل از آغاز ترم بهمن و در تاریخ 7 بهمن‌ماه است، البته این زمان به نوع درخواست و شرایط دانشجویان بستگی دارد زیرا رسیدگی به برخی درخواست‌ها سریع‌تر به پایان می‌رسد.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اظهار داشت: مهلت تعیین شده به هیچ عنوان قابل تمدید نیست بنابراین دانشجویان نباید ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.