لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مهريه 200هزار توماني داماد را روانه زندان کرد!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مديرعامل ستاد ديه استان همدان اظهار کرد: مرد 50 ساله اي که در سال سال 69 با قبول مهريه 2ميليون ريالي ازدواج کرده بود، از مرداد امسال به دليل ناتواني در پرداخت مهريه، زنداني است.

يدالله روحاني منش افزود: اين زنداني در سال 69 ازدواج و مهريه 2 ميليون ريالي را قبول کرد اما پس از گذشت 30 سال از زندگي مشترک، به دليل بروز برخي اختلاف ها، اين زوج تصميم به طلاق مي گيرند.
وي ادامه داد: هم اينک اين زنداني محکوم بايد در قبال 2 ميليون ريال مهريه، با توجه به قيمت روز 60 ميليون ريال پرداخت کند و به اين رقم 16 ميليون ريال اجرت المثل نيز افزوده مي شود.
روحاني منش افزود: زوجه در شکايت خود درخواست دريافت يارانه خود را نيز داشته که داماد طبق راي دادگاه ملزم به پرداخت 13 ميليون ريال يارانه و در مجموع 89 ميليون ريال به زوجه شده است.
وي بيان کرد: هم اينک 78 نفر به علت ناتواني در پرداخت مهريه در زندان هاي همدان به سر مي مي برند که اين مددجو رکورد کمترين رقم را در ميان بدهکار ترين زنداني مهريه استان به خود اختصاص داده است.
مديرعامل ستاد ديه استان همدان اظهار کرد: نيمه نخست سالجاري با کمک اين ستاد 19 زنداني مهريه آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند و با همکاري و مساعدت خيران 140 زنداني جرائم غيرعمد آزاد شدند.
روحاني منش اضافه کرد: 137 تن از زندانيان آزاد شده جرايم غير عمد، مرد و سه تن از آنها زن بودند که مجموع بدهي اين افراد 135 ميليارد و 158 ميليون ريال بود.
منبع:ايرنا

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.