لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مهاجری: پیروزی شیرینی در روزی سخت کسب کردیم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی تیم پدیده مشهد گفت: پیروزی شیرینی کسب کردیم آن‌هم در روزی که باوجود مصدومان و محرومان کار سختی را پیش رو داشتیم.

به گزارش خبرنگار مهر،  محمدرضا مهاجری عصر جمعه پس از پیروزی تیمش مقابل نفت تهران اظهار کرد: خوشحالم که در یک روز سخت که ازلحاظ تعداد بازیکن در مضیقه بودیم پیروز شدیم. لطف خدا شامل حال ما شد و به گل رسیدیم.

وی افزود: پس از گل دوم با فشار نفت ما هم موقعیت‌های بسیاری داشتیم؛ مهربان به تیرک‌ زد، قاضی و خلعتبری هم موقعیت داشتند اما خودمان با از دست دادن موقعیت‌ها ادامه کار را سخت کردیم.

سرمربی تیم‌ پدیده مشهد تصریح کرد: با توجه به اینکه فرصت زیادی بین بازی پرسپولیس و نفت نبود کار کمی برای ما سخت شده بود و با نبود نفرات اصلی این مشکلات بیش‌ازپیش به ما فشار وارد کرد اما بازی خوب پیش رفت و زمانی که مهربان گل سوم را زد نفسی راحت کشیدیم.

وی ضمن تشکر از هواداران خاطرنشان کرد: باید دست‌ یکایک آن‌ها را ببوسیم که زیر باران هم تیم خود را تشویق کردند و زمینه‌ساز پیروزی ما شدند. برد شیرین و مهمی بود، آزمونی سخت را با برد پشت سر گذاشتیم.

مهاجری در خصوص نفت عنوان کرد: نباید به نفت ایستگاهی می‌دادیم، زیرا میانگین قدی بیشتری از ما داشتند و بازیکنان فرصت‌طلبی روی ضربات شروع مجدد در این تیم وجود دارد.

وی درباره نیمکت نشینی شهاب گردان و بازی دادن به سعید جلالی تصریح کرد: اگر جلالی می‌خواهد گلر بزرگی شود، باید تمرکزش را بالاتر ببرد. سعید شانس بزرگی دارد که در کنارش گلر باتجربه‌ای مثل شهاب گردان است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.