لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

منافع ملی اولویت برنامه‌های اصلاح‌طلبان است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دبیرکل حزب اراده ملت ایران گفت: اصلاح‌طلبان باید نقائص ساختاری و تاکتیکی خود را برطرف کنند و اولویت در این راستا برای ما منافع ملی است.

«احمد حکیمی‌پور» دبیر کل حزب اراده ملت ایران در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا، درباره آینده سیاسی اصلاح‌طلبان اظهارکرد: اکنون وحدت برای اصلاح‌طلبان یک امر استراتژیک است و ما باید با بررسی نقاط ضعف و قوت این جریان فعالیت‌های چندسال گذشته خود را آسیب‌شناسی کنیم تا بتوانیم با قدرت و توان هرچه بیشتر در عرصه سیاست شرکت کنیم و اثرگذار باشیم.
وی در مورد معرفی کاندیدای مستقل اصلاح‌طلبان در انتخابات 98 تصریح کرد: اصلاح‌طلبان ابتدا باید نقائص‌شان را به لحاظ ساختاری و شیوه کار تاکتیکی برطرف و خود به‌روز کنند و اولویت در این راستا برای ما منافع ملی و انسجام جریانی است.
دبیرکل حاما تاکید کرد: جریان اصلاحات به عنوان یک پویا و فعال در عرصه سیاست، علی‌رغم نقاط قوت فراوانی که دارد، ضعف‌هایی هم داشته است که باید برطرف شود.
حکیمی‌پور خاطرنشان کرد: هر سخنی که درباره حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات 1400 مطرح می‌شود صرفا گمانه‌زنی و نظر شخصی افراد است و به منزله سمت‌وسو و رویکرد جریان اصلاحات نیست. چرا که هنوز تا انتخابات سال 98 فاصله زیادی داریم و این جریان به موقع مواضع و برنامه‌های خود را اعلام خواهد کرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.