لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ممنوعیت پروازهای خصوصی جهت جلوگیری از فرار شاهزدگان و مقام های سعودی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رخی منابع خبری می‌گویند دولت عربستان دستور داده فعالیت فرودگاه‌های خصوصی تا اطلاع ثانوی لغو شود.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، براساس اطلاعات منتشر شده در شبکه های اجتماعی همچنین جت‌ها و هواپیماهای شخصی نیز اجازه پرواز ندارند.

به نوشته تارنمای الیوم السابع برخی این اقدام را تلاش برای جلوگیری از خروج شاهزادگان و مقام های سعودی در پی بازداشت‌های اخیر دانسته اند.

برخی منابع نیز آن را درپی شلیک موشک بالستیک از سوی یمن می‌دانند.

در همین حال جدول های مربوط به برنامه پروازهای فرودگاه ملک خالد ریاض و لغو برنامه ها به دنبال حمله موشکی نیروهای یمنی در شبکه های اجتماعی به شکل وسیعی منتشر شده است.

یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن شنبه شب اعلام کرد که یک فروند موشک بالستیک دور برد از نوع «برکان اچ 2» به سمت فرود گاه بین المللی ملک خالد ریاض پایتخت عربستان شلیک کرد.

تمام پروازها به مقصد فرودگاه ملک خالد رياض پس از اصابت موشک بالستيک رزمندگان مقاومت يمن به تعويق افتاد.

از سوی دیگر شنبه شب به دنبال تشکیل کمیته مبارزه با فساد، دستور بازداشت تعدادی از شاهزادگان و وزیران فعلی و سابق سعودی صادر شد.

برخی منابع معتقدند ممنوعیت پرواز هواپیماهای خصوصی اقدامی برای جلوگیری از فرار برخی شاهزادگان و مقام های سعودی است که دستور بازداشت آنان صادر شده و یا در معرض بازداشت هستند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.