لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ممنوعیت حضور دو شغله‌ها و بازنشسته‌ها در 3 پست کمیته ملی المپیک

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماینده سازمان بازرسی در جلسه‌ای که کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک داشت در خصوص ممنوعیت حضور دو شغله‌ها و بازنشسته‌ها در 3 پست تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری آنا، اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در نشست خود که روز شنبه هفته گذشته برگزار شد در خصوص انتخابات کمیته ملی المپیک به قطعیت رسیدند. طبق اعلام کمیته ملی المپیک انتخابات روز 25 دی‌ماه برگزار خواهد شد.
رئیس کمیته ملی المپیک با ارسال نامه‌ای به امیدوار رضایی معاون قوانین مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در خصوص اصلاح اساسنامه و روند طی شده برای تصویب آن در خصوص نحوه برگزاری انتخابات و اساسنامه ملاک سوالاتی را مطرح کرد که در پاسخ اعلام شد برگزاری انتخابات با آخرین اساسنامه بلامانع است.
موضوع مهم دیگر ممنوعیت حضور بازنشسته‌ها و دوشغله‌ها در 3 پست هیات رئیسه کمیته ملی المپیک است. کیومرث هاشمی جلسه‌ای را با نماینده سازمان بازرسی برگزار کرده که در این نشست تاکید شد حضور بازنشسته‌ها و دو شغله‌ها در پست‌های ریاست، دبیر کلی و خزانه‌داری ممنوع است.
بنابراین روسای فدراسیون در صورتی که قصد دارند برای خزانه‌داری نامزد شوند باید از پست ریاست فدراسیون استعفا دهند. در دوره قبلی انتخابات، محمدعلی شجاعی به مدت 2 سال به صورت دو شغله خزانه‌دار کمیته ملی المپیک بود که بعد از المپیک ریو از سمت خود کنار رفت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.