لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

معینی فر از حق دفاع می‌کرد حتی اگر به ضررش بود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

«هاشم صباغیان» نماینده اولین دوره مجلس شورای اسلامی، از «علی اکبر معینی فر» اولین وزیر نفت در دولت موقت، به عنوان شخصیتی با ارزش در تاریخ کشور نام برد.

به گزارش خبرگزاری برنا، «هاشم صباغیان»، نماینده اولین دوره مجلس شورای اسلامی و از همکاران «علی اکبر معینی فر» در دولت موقت، درباره این شخصیت به خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا گفت: بنده رابطه 60 ساله با مهندس معینی فر داشتم. ایشان اولین وزیر نفت دولت جمهوری اسلامی بودند و در این سمت سعی کردند که منافع نفتی ایران محفوظ باقی بماند و در ترمیم کابینه به سازمان برنامه و بودجه رفتند.

صباغیان افزود: آقای معینی فر همیشه از حق دفاع می کردند. یعنی اگر تشخیص می داد حق کسی پایمال شده است، دفاع می کرد حتی به ضرر خودش باشد. در دوره اول مجلس ایشان نماینده تهران بودند که در نطقم به من حمله شد. مهندس معینی فر آمدند و جلوی آن ها ایستاند و مقاومت کردند. ایشان برای دفاع از من در آنجا درگیر و زخمی شد.

این نمانیده پیشین مجلس با تاکید بر نقش باارزش معینی فر در تاریخ ایران گفت: آقای معینی فر، فرد شایسته ای در تاریخ ایران بودند.

او درباره زمان تشییع پیکر معینی فر گفت: منتظر هستند که دختر و برادرش ایشان از خارج بازگردند و احتمالا روز جمعه مراسم تشییع برگزار خواهد شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.