لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مصدوم فوت شده که قابل شناسایی نبود ؛ پدر من بود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کار کارشناسان واحد ارتباطات اورژانس 115 سخت است آنها باید به صورت شبانه روزی پس از دریافت درخواست مددجویان، و گرفتن شرح حال و آدرس حادثه از طریق تلفن ۱۱۵ همزمان علاوه بر انتقال اطلاعات به تکنسین های عملیاتی و اعزام آنها به محل حادثه، با ارائه راهنمایی های حیاتی به تماس گیرنده، تا قبل از رسیدن تکنسین های عملیاتی به محل حادثه به حفط آرامش همراهان بیمار کمک کنند و در صورت نیاز هماهنگی ارتباط بین تکنسین های عملیاتی با پزشکان مشاور و مراکز درمانی جه انتقال بیمار یا مصدوم به عهده آنهاست و آن روز نوبت علی اصغر عبدی یکی از کارشناسان واحد ارتباطات ۱۱۵ مهران بود.

به گزارش ایسکانیوز لحظاتی پیش همکاران در ستاد فرماندهی عملیات اربعین حسینی واقع در مرکز فوریت های پزشکی مهران متوجه بیقراری های علی اصغر عبدی یکی از کارشناسان واحد ارتباطات ۱۱۵ مهران شده و با پیگیری ها متوجه می شوند که در ماموریتی که آقای عبدی هدایت عملیات را به عهده داشته مصدوم حادثه فوت شده و از شدت حادثه قابل شناسایی نیست و پس از بررسی مدارک شناسایی همراه بیمار و اعلام از طریق بیسیم متاسفانه متوجه می شود که متوفی پدر خودش است.

مرکز دیسپچ در مراکز فوریت های پزشکی سازمان اورژانس کشور مکانی است که به صورت شبانه روزی پس از دریافت درخواست مددجویان، و گرفتن شرح حال و آدرس حادثه از طریق تلفن ۱۱۵ همزمان علاوه بر انتقال اطلاعات به تکنسین های عملیاتی و اعزام آنها به محل حادثه، با ارائه راهنمایی های حیاتی به تماس گیرنده، تا قبل از رسیدن تکنسین های عملیاتی به محل حادثه، به بیمار یا مصدومان به حفظ آرامش همراهان بیمار کمک کنند و در صورت نیاز هماهنگی ارتباط بین تکنسین های عملیاتی با پزشکان مشاور و مراکز درمانی جهت انتقال بیمار یا مصدوم به عهده آنهاست و در نهایت تمامی اقدامات انجام شده و اطلاعات ماموریت ها را با ذکر مشخصات بیمار یا مصدوم در سامانه ثبت می شود.

حساسیت و فشار روحی در مرکز دیسپیج اورژانس آنجایی است که همزمان هدایت چند اکیپ عملیاتی را به عهده داشته باشند و ضمن هماهنگی های ذکر شده، نگران بیماران بدحالی هستند که با هدایت و هماهنگی وی اولین مرکز درمانی انتقال می یابند.
حال می توانید تصور کنید که کارشناسی در اتاق دیسپیج مشغول خدمت و هماهنگی با تکنسین های عملیاتی است که با اعلام همکاران در مورد یکی از مصدومان حادثه که منجر به فوت شده متوجه می شود که متوفی پدر خودش است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.