لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مرگ مشکوک نگهبان جهاد کشاورزی شباب

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دلیل مرگ نگهبان جهاد کشاورزی شهرشباب هم اکنون در هاله ای از ابهام بوده و برای مشخص شدن آن، جسد به پزشکی قانونی ایلام انتقال داده شد.

به گزارش برنا ; دکتر اقبال گراوند رئیس جهاد کشاورزی شهرستان چرداول در گفتگو بابرنا اظهار داشت: متاسفانه نگهبان جهاد کشاورزی شباب در اتفاقی مشکوک در شب 5 بهمن ماه  در محل کار درحین  انجام وظیفه در گذشته است.

وی افزود: دلیل یا دلایل مرگ نگهبان جهاد کشاورزی شباب هم اکنون در هاله ای از ابهام بوده و برای مشخص شدن آن، جسد به پزشکی قانونی یاسوج انتقال داده شد.

وی گفت: پرونده این حادثه اکنون در دستگاههای انتظامی و قضایی شهرستان چرداول تا حصول نتیجه باز و بررسی ها در این ارتباط ادامه دارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.